Diskuze

TOPlistISUZU Novo - ideální školní autobus

22. února 2017 - zdroj tisková zpráva

TURANCAR, výhradní prodejce autobusů ISUZU v Čechách a na Slovensku, má nyní v nabídce model školního autobusu ISUZU Novo. Jedná se o osvědčený, malý, moderní a bezpečný autobus ISUZU Novo s kapacitou až 29 cestujících.

Za největší přednost u modelů Novo považujeme spolehlivost, ekonomický provoz a také velmi příznivou cenu. Autobusy ISUZU na česko – slovenském trhu mají nejlépe nastavený poměr výkonu, kvality a ceny. Díky těmto referencím jsou ve své kategorii dlouhodobě nejprodávanější.

ISUZU Novo

Rychlé a levné řešení dopravy pro obce a školy Školní Novo doporučujeme všude tam, kde je obtížná dopravní obslužnost v odlehlých oblastech a je nezbytně nutné bezpečně dopravovat děti do školy. Autobus díky své nadstandardní výbavě již v základním provedení má další, velmi flexibilní možnosti využití i mimo hlavní činnost školní dopravy. Je vhodný na víkendové turistické zájezdy, dopravu sportovních oddílů a zájmových organizací.

Školní Novo je vhodnou inspirací pro obecní úřady, malé dopravce, ale i pro soukromá školní zařízení, jak si zabezpečit vlastní, efektivní atraktivní dopravu s nízkými náklady podobně tak, jak to vidíme v okolních státech, například v Rakousku nebo Německu.

ISUZU Novo

Bezpečná autobusová konstrukce

Důležité je, že ISUZU Novo není nástavbou na podvozku dodávkového auta, ale jedná se o plnohodnotný malý velmi komfortní autobus. Již v základním provedení autobus disponuje výkonnou klimatizací, sklopnými sedadly, pneumaticky ovládanými dveřmi a zavazadlovými prostory. Autobus je na všech sedadlech vybavený bezpečnostními pásy a je dodáván v typické bezpečnostní školní žluté barvě s výrazným reflexním označením „ŠKOLNÍ AUTOBUS“.

Cena nového školního autobusu ISUZU Novo

Isuzu Novo ve školním provedení v základní verzi se dá pořídit již od 2.178.000,- Kč + DPH - 79.990,- euro + DPH. Uvedená cena je platná pro období tří měsíců.

Pro autobus existuje množství doplňků, které je možné zadat do výroby při objednání. Jedná se například o tažné zařízení, přídavné topení, úchyty pro přepravní box na lyže, DVD přehrávač s LCD monitorem, palubní kuchyňku s kávovarem, ledničku a další.

Autobus je možné dodat za 12 -14 týdnů od podepsání kupní smlouvy.

Pro další informace o ceně, možnostech financování a konkrétní podobě autobusu z hlediska vybavení kontaktujte prodejního zástupce v Česku nebo na Slovensku. Zdeněk Nesveda - BusPress

Kontakt:

Veškeré další informace a technické parametry školních autobusů ISUZU najdete zde: http://www.buspress.eu/isuzu-novo-idealni-skolni-autobus/

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum