Diskuze

TOPlistDopravci preferují midibus Mercedes – Benz Sprinter

28. února 2017 - zdroj tisková zpráva

České, ale i německé a rakouské dopravní společnosti preferují v kategorii malých autobusů „midi“ Mercedes – Benz Sprinter Bus s kapacitou do 22 míst, vyráběně firmou KHMC z Opavy. Ta je dnes v situaci, že kvůli velkému zájmu nestačí autobusy vyrábět.

Mercedes – Benz Sprinter

Důvodů je hned několik, od roku 2014 autobusy postavené v KHMC na podvozku Mercedes – Benz Sprinter jsou na základě certifikátu „Van Partner by Mercedes-Benz“ považovány za plnohodnotný výrobek firmy Mercedes. Zákazník má tak právo autobus opravovat a servisovat v celé síti Mercedes – Benz. Autobusy z Opavy přidělením prestižního certifikátu získaly významným způsobem na hodnotě. Jsou dobře obchodovatelné a vyhledávané takřka v celé své provozuschopné době životnosti. Známe i případy autobusů z KHMC, které jsou v provozu více jak deset let a bez větších problémů najely milion kilometrů i více.

Mercedes – Benz Sprinter

Katalog autobusů MB – Sprinter KHMC 2017 ke stažení:

http://www.buspress.eu/autobusy-mercedes-benz-sprinter-khmc-katalog-2017/

BusPress - mediální partner společnosti KHMC již několik let dění ve firmě sleduje a přináší aktuální informace o nejúspěšnějším českém výrobci malých autobusů Mercedes.

Veškeré zveřejněné informace si máte možnost přečíst zde:

http://www.buspress.eu/category/vyrobci/khmc-opava/

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum