Diskuze

TOPlistUzavření stanice metra Muzeum A

19. června 2018 - zdroj DPP

Informace o změnách v MHD – uzavření stanice metra Muzeum A (23. a 24. 6. 2018)

Z důvodu rekonstrukce bude od soboty 23. 6. 2018 (od zahájení provozu) do neděle 24. 6. 2018 (do ukončení provozu) obousměrně uzavřena stanice metra Muzeum A. Vlaky stanicí budou pouze projíždět.

Ve víkendové výluce 23. až 24. 6. 2018 jsou naplánované následující práce: montáž (výměna) svítidel přímého výstupu ze stanice na pevném schodišti a podestě, výměna kabeláže ve výtahové šachtě k majáčku na povrchu, hloubkové chemické čištění dlažeb na nástupišti včetně hrany nástupiště, čištění a repase maskování tlakového uzávěru, protiskluzné prvky na pevném schodišti přímého výstupu, antigraffitti nátěr stěny u výtahu, výměna a zprovoznění osvětlení veřejného prostoru v eskalátorovém tunelu.

Uzavření stanice metra Muzeum A

Dopravní opatření

Pro výstup do oblasti Václavského náměstí lze využít stanici Můstek.

Pro přestup z linky A na linku C doporučujeme vystoupit ve stanici Můstek a dále využít linku B do přestupní stanice Florenc.

Pro přestup z linky C na linku A doporučujeme vystoupit ve stanici Florenc a dále využít linku B do přestupní stanice Můstek.

Informační opatření

Vydávají se informační letáky v několika typech. K dispozici jsou od 19. 6. v informačních vitrínách ve stanicích metra.

Od 21. 6. bude pro cestující připraveno upozornění formou hlášení ve staničním rozhlase, na lince A pak v době výluky i ve vozech prostřednictvím vlakového rozhlasu, v českém i anglickém jazyce.

Připraveny jsou rovněž informační tabule se schematickým nákresem a základními informacemi v českém a anglickém jazyce.

V oblasti uzavřené stanice budou cestujícím k dispozici (od 8:00 do 21:00 hod.) také informátoři v reflexních vestách, kteří poradí dopravní spojení v českém i anglickém jazyce.

Více informací naleznete také zde: http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/muzeum-a-kratkodobe-uzavreni-stanice-18-06-08/

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum