Diskuze

TOPlistNehody

28. dubna 2015

V 15.28 hodin se na křižovatce ulic Generála Šišky a Československého exilu v Praze srazila tramvaj s autobusem a osobním automobilem. Následkem srážky tramvaj vykolejila. Při nehodě bylo zraněno 23 osob. Celkově škody prozatím odhadnuty nebyly, nicméně prvotní odhady naznačují, že škoda bude v řádu miliónů korun. Provoz na tramvajové trati je stále přerušen a bude obnoven až po nakolejení tramvaje a jejím odjezdu nebo odtažení. Příčiny mimořádné události zatím známy nejsou. V rámci šetření bude provedena komisionální prohlídka na všech zúčastněných vozidlech, tak aby bylo možné vyloučit technickou závadu. Současně bude provedena kontrola řízení provozu v křižovatce a její nastavení.

17. října 2014

Srážka tramvaje s policejním autem - 3 zranění

V 11:53 se mezi zastávkami Olšanská a Nákladové nádraží Žižkov srazila tramvaj linky číslo 9 s automobilem Policie ČR. Při nehodě byli tři lidé zraněni (dva policsté z automobilu a chodec). Následkem srážky tramvaj vykolejila. Škoda na místě nehody na byla na tramvaji vyčíslena v řádech jednotek miliónů korun a na policejním autě do jednoho miliónu. Při nehodě byl poškozen i sloup trolejového vedení. Provoz na trati byl obnoven v 16.16 hodin.

31. července 2014

Vykolejení tramvaje v centru Brna na zastávce Tkalcovská

Ve 14:07 hodin v Brně na ulici Cejn na zastávce Tkalcovská vykolejila tramvaj linky č. 3 dvěma podvozky jedoucí ze Staré Osady směrem do centra. Na místě mimořádné události probíhá zjišťování příčin vykolejení. Při mimořádné události nebyl nikdo zraněn. Provoz na tramvajové trati je zastaven.

5. března 2014

Ve 12:42 hodin došlo v Ostravě-Porubě k zadýmení tramvaje s cestujícími. Cestující na dým v tramvaji upozornili řidiče tramvaje. Všichni cestující bezpečně vystoupili na zastávce Ostrava-Poruba a řidič poté zajel s tramvají do vozovny, kde došlo k rozhoření a následnému požáru tramvaje. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Celkově byla škoda odhadnuta na 400 000 Kč.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum