Diskuze

TOPlistZměny MHD v březnu

23. března 2018 - zdroj Dopravní podnik hl. m. Prahy(DPP)

Informace o změnách v MHD – krátkodobé výluky v provozu tramvají v březnu 2018

1. Od soboty 24. 3. (cca 4:30 hod.) do pondělí 26. 3. 2018 (cca 0:30 hod.) bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Palmovka – Florenc.

Změny tras tramvajových linek

Linka č. 3 bude ve směru od Nádraží Braník zkrácena do zastávky Bílá labuť.

Linka č. 6 bude ve směru z centra ukončena na Palmovce (nástupní zastávka Palmovka bude v ulici Na Žertvách, výstupní v Zenklově ulici).

Linky č. 8 a 92 budou v úseku Bílá labuť – Palmovka odkloněny přes zastávky Těšnov, Vltavská, Pražská tržnice, Maniny a Libeňský most.

V trase Palmovka – Invalidovna – Křižíkova – Florenc – Masarykovo nádraží bude v denním provozu zavedena náhradní autobusová doprava X3 a v nočním provozu náhradní autobusová doprava X92.

Ilustrační foto - tramvajová linka 12 (Škoda 14T) v zastávce Na Knížecí, foto Honza Groh (Wikipedie)

2. V noci z úterý 27. 3. (21:10 hod.) na středu 28. 3. 2018 (4:10 hod.) bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku trati v Nádražní ulici mezi zastávkami Anděl a Na Knížecí.

Změny tras tramvajových linek

Linky č. 5, 12, 20 a 94 budou v oblasti Anděla vedeny přes zastávky Anděl v Plzeňské ulici a Na Knížecí v ulici Za Ženskými domovy.

Linka č. 7 bude v oblasti Anděla vedena přes zastávku Anděl v Plzeňské ulici a nepojede přes zastávku Na Knížecí.

Náhradní doprava nebude zavedena.

3. V noci ze středy 28. 3. (22:30 hod.) na čtvrtek 29. 3. 2018 (4:15 hod.) bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Vinice – Ústřední dílny DP.

Změny tras tramvajových linek

Linka č. 5 bude ve směru od Sídliště Barrandov ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněna přes zastávky Strašnická a Průběžná do zastávky Kubánské náměstí, kde bude ukončena. Linky č. 7 a 95 budou ve směru od Strašnické ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněny

přes zastávky Vinohradské hřbitovy a Želivského do zastávky Olšanské hřbitovy, kde budou ukončeny (nástupní zastávka Želivského).

Linka č. 13 bude ve směru od Čechova náměstí ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněna přes zastávku Strašnická do zastávky Nádraží Strašnice, kde bude ukončena (nástupní zastávka Radošovická).

V trase Vozovna Strašnice – Ústřední dílny DP bude zavedena náhradní autobusová doprava X90.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum