Diskuze

TOPlistVLAKY - TV: Nejkrásnější železnice světa

10. července 2022

VLAKY - TV: Nejkrásnější železnice světa

Nejkrásnější železnice světa - speciál (Hory) každou neděli od 10. července 2022 ve 20:00 na Prima ZOOM. Opakování každou středu od 13. července 2022 v 15:50.

Oblíbený seriál, který vás vlakem svezl po nejkrásnějších místech naší planety, si pro vás připravil tři speciální díly, které se tematicky zaměří na hory, evropské pobřeží a luxus. Užijte si tři jedinečné epizody cestopisného seriálu Nejkrásnější železnice světa. V první se projedeme vlakem po horách a kopcích Velké Británie. V druhém se necháme rozmazlit nejluxusnějšími soupravami. A ve třetím se rozletíme na železném oři podél pobřeží. Vydejte se na cestu vlakem Stanier Class 5 4-6-0 dolů od úpatí nejvyšší britské hory Ben Nevis, přes západní vysočinu až k přístavu Mallaig.

Buďte u toho, když parní lokomotiva projíždí okouzlující krajinou jezer, vřesovišť, kopců a okolo světoznámého viaduktu Glenfinnan. A nenechte si ujít ani výlet nejluxusnějšími vlakovými soupravami od gastronomického přepychu španělských drah El Transcantabrico až po překrásné dřevěné lůžkové vozy jihoafrických Rovos Rail. Nakonec vyrazíme po železnici vedoucí podél nejpůvabnějších evropských pobřeží. Od moří Španělska, přes pobřeží Walesu až k zamrzlým zázrakům Norska. Dobře se dívejte z okna a sledujte, jak se pobřeží postupně měnilo a jak ho železnice znovu spojila. A seznamte se s některými z pozoruhodných lidí, kteří v této úžasné krajině žijí.

Zdroj: TV Prima.

VLAKY - TV: Nejkrásnější železnice světa

VLAKY - TV: Nejkrásnější železnice světa.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum